"Už od Náchoda se neustále ptá,..."

7.VIII. - První návštěva

10. 8. 2013 19:09

Ne dlouho očekávaný den. Takže nejprve zvládnou další dvě výukové lekce němčiny. Není to těžké, tak se mi to líbí. A po škole sednout na kolo a s přibrzděním u supermarketu honem domů připravit oběd. Při příjezdu k tomu už vidím třídveřové bílé auto. Ano, moravská RZ. V radosti obíhám dům a hledám, kde se schovali. Na mobilu vidím, že vyrazili na procházku než dojedu ze školy. Při chystaní oběda jsem čekal než se odlepí od výlohy s hračkama a znovu dorazí k domu.


Část dveří do místního opatství (dříve katedrály).

Tak radostné a krásné setkání. Ještě hodit do trouby mou novou recepturu brambor a s jedinou přítomnou spolubydlící a přáteli jsme se pustili do polívky. Slíbil jsem, že napíšu jejich jména, tak v závorce jak se to asi čte: Getong Feng [Tonton] přítomná jen do 25.VIII., a společnice na následující rok Ailing Pi [Ailin] a Yuexin Liu [Jušin].

Po obědě jsme s přáteli vyrazili do Konstanz. Udělali jsme malé a nedokonalé kolečko po centru. Řekl jsem co jsem věděl, ačkoliv jsem nemohl znovuobjevit některé krásné objekty. Po Radler und Kuchen in Konzil jsme dokončili procházku a vrátili se na večeři domů.


I tady, u místní přístavní sochy prostitutky, jsou zámky lásky.

Po večeři jsme trochu povykládali a uložili se k zaslouženému spánku. Nádherný den. Aby těch radostí nebylo málo. Dorazilo oznámení o příchodu balíku, zítra si pro něj mohu dojít na poštu. A má oblíbená čokoláda je tady za 2/3 moravské ceny.

Sdílet

Komentáře

Mirek8309 Nemohu nekliknout na ''Tohle se mi líbí''. Protože se nám opravdu líbílo. Díky, Jirko!

jjkohoutek Lukáš 6,32nn

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio