"Už od Náchoda se neustále ptá,..."

2.VIII. - S novým bicyklem

3. 8. 2013 12:21

Je krásné se ráno nikam nehnat. Teda, alespoň něco na tom je. Není třeba se hnát, ale je třeba něco dělat. Ale ještě si nějaký den odpočinu. Přinejmenším dokud nepřijde drahá krabice z Prajzske - snad to nebude dlouho trvat. V tom klidu jsem se naučil používat místní kávovar, kafe je teď bez zrní, ale není tak dobré jako od Marušky.

všudepřítomná výzdoba k státnímu svátku

Včerejší slabý provoz byl příjemný, dnes to hlučí o něco více. Ráno jsem potkal Pascala, který přišel vyzvednout děvčata (dnes jdou na imigrační ony). Řekli jsme si pár slov o včerejšku a požádal mě o zaslání nějakých dalších fotek k chystanému článku o mé pouti. Na půl jedenáctou jsem vyrazil za nimi na Uni. Šel jsem pěšky, asi 15 minut. Budu fasovat "nové" kolo. Chci ho používat pro pohyb po městě, aby mé mohlo odpočívat a být připravené na delší vyjížďky.

Cestou zpátky jsem se stavil vybrat další balík švýcarských franků a něco nakoupit. Jím teď ke vší své spokojenosti (množství, pestrost,...). Dokonce v supermarketech mají některé potraviny i české popisky. Sice je nevyhledávám, ale je to celkem příjemné.

nové kolo před campusovým ukazatelem

Odpoledne sedím za počítačem a načítám spousty materiálů. Večer si skypuju s babičkou (i mámou). V okně mám pavouka místo umělé sítě proti hmyzu. Po setmění se mi zdá, že je tady relativně nízké světelné znečištění, hvězdy jdou vidět z okna dost dobře. Je pomalu na čase zpracovat každodenní plán činností. Zatím jsem zde spokojený. Před spaním si dávám sprchu a při té mokré příležitosti čistím své cyklobrašny a další cestovní vybavení. Voda tu teče vroucí, musím si dávat pozor, ale je to ku prospěchu čištění.

Sdílet

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Nuvio